Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tel Yeni Bir Bitki Türü Keşfetti Adıyaman Üniversitesinde görevli bulunan Iğdır Üniversitesi öğretim üyesi...           • Diyetisyen Arpacı: Küçük Kaçamaklar Mı Yoksa Yeme Bozukluğu Mu? Birçok kişi başta küçük kaçamaklar yaptığını düşünerek ge...           • Asimder Başkanı Gülbey, 20 Yanvar Şehitlerine Tazminat Ödenmeli… Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği (ASİMDER) ve Azerbaycan Beynelxalk ...           • İYİ Partiden Gazetemize Ziyaret İYİ Parti Iğdır İl Başkanı Fuat Ata, beraberinde İl Yönetim Kurulu üyesi Ferman Bayram v...           • Iğdır’da Kadın Cinayeti Iğdır'da Dilan K., boşandığı eski eşi Maruf K. tarafından öldürüldü. Iğdır me...           • S Tipi Kapalı Ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Iğdır Tarımına Katkı Sunacak 2017 yılında yapımına başlanarak 2019 yılı Kasım ayında geçici kabulü yapılarak il mer...           • Tamer Uysal: Çağdaş Eğitim, Çağdaş Üniversite Eğitim girdisi nitelikli emek olması gereken bir süreçtir… Eğitim girdisi nite...           • Eğitim-Bir-Sen: Yarıyıl Tatili Yüz Yüze Eğitime Hazırlık Dönemi olmalı 2020-2021 eğitim-öğretim yılı birinci dönemi, eğitimde her geçen gün telafis...           • Kalp Hastalarına Covid-19 Aşısı Uyarısı Covid -19 ile mücadele kapsamında ülkemizde aşılama başladı. Öncellikle sağlık &cce...           • Türk Telekom ‘LIGHT’ İle Kalp Hastalıkları Azalıyor Türk Telekom’un Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dr. Siyami Ersek Göğüs, Ka...           
Site İçi Arama
Haber Arşiv
     
Son Videolar

Iğdır Tanıtım Videosu
2395 İzlenme, 0 Yorum

Iğdır Şahmeran Efsanesi
2875 İzlenme, 0 Yorum

Iğdır'dan Defile Görüntüleri
2651 İzlenme, 0 Yorum

Ahura Mazda Iğdır'da
2475 İzlenme, 0 Yorum

Çözüm Sürecine Dövmeli Destek
2861 İzlenme, 0 Yorum

Navên Kurdi Bidin Zarokên Xwe
2539 İzlenme, 0 Yorum

Iğdır kMM'den Görüntüler
2432 İzlenme, 0 Yorum

Iğdırlı STK'lardan BARIŞ Çağrı
2788 İzlenme, 0 Yorum

Yüksel Babal Nice Yıllara
2669 İzlenme, 0 Yorum

Dengbej Zahiro İdîr'e Dibeje
2716 İzlenme, 0 Yorum

Iğdır Ejder Kervansarayı
2758 İzlenme, 0 Yorum

Aşık Hizani Iğdır Eşliğinde
2712 İzlenme, 0 Yorum

Çille Neçe
2425 İzlenme, 0 Yorum

Dengbej Sesi Eşliğinde Iğdır
2538 İzlenme, 0 Yorum

Bî Kurdi İdîr
2564 İzlenme, 0 Yorum
Iğdır Nöbetçi Eczaneler

Azerbaycan-Belçika Dostluk Cemiyeti Başkanından 30 Aileye Destek

Azerbaycan Belçika Dostluk Cemiyeti Başkanı Ayhan Demirci Iğdır’da 30 Aileye Destek Oldu...

Türkiye’nin Antalya iline akraba ziyaretine gelen 'Azerbaycan-Belçika dostluk Cemiyeti Başkanı Ayhan Demirci , topladığı ve organize ettiği yardımlar ile Iğdır’da 30 ihtiyaç sahibi aileye destek oldu.

Belçika'nın saygın Sivil Toplum kuruluşlarından olan 'Azerbaycan-Belçika dostluk Cemiyeti Başkanı Ayhan Demirci Antalya’dan sonra Iğdır Azerbaycan evi Derneği başkanı Serdar Ünsal vasıtasıyla  içlerinde öğrencilerinde bulunduğu 30 aileye gıda yardımı ulaştırdı.

Başkan Ayhan Demirci, ve yeğeni Yunus Can ‘ın  birlikte gönderdiği parayla Iğdır’da gıda paketi hazırlatan Iğdır Azerbaycan Evi Derneği başkanı Serdar Ünsal, 30 gıda paketini ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırarak sevindirdi.

 Başkan Ayhan Demirci, "Kronavirüsten dolayı Belçika'ya dönemeyince, burada eli kolu bağlı oturmamak, ihtiyaç sahiplerine yardımcı olabilmek için kendi akraba, arkadaş ve Ham belediyesi Integrasi gurubu gönüllülerinin desteğiyle bir kampanya başlatarak, ayni yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaktayız. Bu yardım kampanyamıza maddi ve manevi katkılarda bulunan tüm can dost arkadaşlarıma Ham belediyesi Integrasi gurubu gönüllülerine çok teşekkür ediyorum. Şu ana kadar Antalya ve Iğdır’da aralarında öğrencilerinde bulunduğu 130 aileye yardım bağışında bulunduk ve bulunmaya da devam ediyoruz" dedi.

 'Azerbaycan-Belçika dostluk Cemiyeti Başkanı Ayhan Demirci,”Iğdır da yardımlarımızı dağıtan Serdar Ünsal’a teşekkür ediyorum.”dedi.

Haber tarihi: 21 / 05 / 2020
Haber Okunma: 396
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: STK’lardan Basın Açıklaması: Sözde Karabağ Seçimleri Kabul Edilemez
Sonraki: Tuzluca Esnaf Spor 24 Yaşında, Tuzlucalı Takımına Destek Olmalı
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
Köşe Yazıları
Facebook
Twitter
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Fotoğraf Galerisi
Iğdır Resmi Siteler
Gazeteler
İstatistikler
Toplam: 1794357
Aktif: 18
Bugün: 93
Dün: 1353

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Iğdır Doğuş Gazetesi