20 Yaş Altı Lisanslı Sporcular İçin Sokağa Çıkma Ve Seyahat Muafiyeti 20 Yaş Altı Lisanslı Sporcuların Belirli Saatlerde Sokağa Çıkma Ve Seyahat Kısıtlamaları Mu...           • Vali H. Engin Sarıibrahim Covid-19’a Yakalandı Covid-19’a yakalanan Iğdır Valisi H. Engin Sarıibrahim, Yazılı basın açıklaması yaptı...           • Ak Parti İl Kadın Kolları: Kadına Karşı Şiddet Turuncu Çizgimdir "Kadına karşı şiddet turuncu çizgimdir.” diyen AK Parti Iğdır İl Kadın Kolları Başkan...           • Vali Sarıibrahim'den İsabetli Bir Karar: Valilik Logosu Değiştirildi Iğdır Valiliğinin resmi logosu değişti ve yeni logo kullanılmaya başlandı. Iğdır, 1992 yılında il...           • Memur-Sen: Şiddet Virüsünün Aşısı Örgütlü Mücadeledir Memur-Sen’e bağlı kadın komisyonları tarafından ‘Kadına Yönelik Şiddete Karşı Ulu...           • Koronavirüsü Hafif Geçirmek İçin 10 Öneri Koronavirüse Karşı Bağışıklığı Güçlendiren 10 Öneri      &nbs...           • CHP Kadın Kolları: 25 Kasım 2020 ‘’Kadına Şiddet Politiktir’’ 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü ...           • Anadolu Vakfı’nın ‘Değerli Öğretmenim Projesi’ 53. İle Ulaştı Anadolu Vakfı’nın Değerli Öğretmenim Projesi Öğretmenler Günü’nde ...           • Engelli Ve Eski Hükümlü Proje Başvuruları Başladı İŞKUR Kendi işini Kurmak isteyen Engelli ve Eski Hükümlülere yönelik 2021 yılı...           • İl Emniyet Müdüründen 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı Öğretmenlik insanlık tarihi kadar eski, eski olduğu kadar da önemli bir meslektir. Bir t...           
Site İçi Arama
Haber Arşiv
     
Son Videolar

Iğdır Tanıtım Videosu
1675 İzlenme, 0 Yorum

Iğdır Şahmeran Efsanesi
2082 İzlenme, 0 Yorum

Iğdır'dan Defile Görüntüleri
1838 İzlenme, 0 Yorum

Ahura Mazda Iğdır'da
1679 İzlenme, 0 Yorum

Çözüm Sürecine Dövmeli Destek
1927 İzlenme, 0 Yorum

Navên Kurdi Bidin Zarokên Xwe
1663 İzlenme, 0 Yorum

Iğdır kMM'den Görüntüler
1726 İzlenme, 0 Yorum

Iğdırlı STK'lardan BARIŞ Çağrı
1915 İzlenme, 0 Yorum

Yüksel Babal Nice Yıllara
1681 İzlenme, 0 Yorum

Dengbej Zahiro İdîr'e Dibeje
1903 İzlenme, 0 Yorum

Iğdır Ejder Kervansarayı
1922 İzlenme, 0 Yorum

Aşık Hizani Iğdır Eşliğinde
1826 İzlenme, 0 Yorum

Çille Neçe
1669 İzlenme, 0 Yorum

Dengbej Sesi Eşliğinde Iğdır
1756 İzlenme, 0 Yorum

Bî Kurdi İdîr
1697 İzlenme, 0 Yorum
Iğdır Nöbetçi Eczaneler

İl İstihdam Ve Mesleki Eğitim Kurul Toplantısı Yapıldı

2020 yılı 4. dönem İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurul toplantısı Iğdır valisinin başkanlığında, 27.10.2020 tarihinde Valilik toplantı salonunda yapıldı.

Toplantıya kurul üyeleri İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ferhat AKKUŞ, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Halis ERDOĞAN, İl Milli Eğitim Müdürü Hakan GÖNEN, Iğdır Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Bahri GÜR, Sanayi ve Teknoloji İl Müdür V. Bayram GONCA, SERKA Kalkınma Ajansı YDO Koordinatörü Ramazan Mutlu DOĞANER, Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Efgan AYDIN, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birliği Başkanı Özer ERTEKİN, Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu Temsilcisi Şener YILDIRIM, Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu İl Temsilcisi (TÜRK-İŞ) Mehmet Sıddık KAMAN, Hak-İş Sendikası Konfederasyonu Temsilcisi İsmet TUTULMAZ, Iğdır Bedensel Engelliler Federasyonu Başkanı Murat TAN katıldı.

Toplantı Valinin açılış konuşması ile başladı.

İlin istihdam ve mesleki eğitim durumunun gündeme alındığı toplantıda, bir önceki toplantıda alınan kararların değerlendirilmesi de yapıldı. Toplantı Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından 2020 yılına ait kurumsal faaliyetler hakkında Kurul’a bilgi verilmesi ile devam etti.

Ayrıca istihdamın gelişmesine ve korunmasına yönelik 2021yılında İlimizde İŞKUR tarafından uygulanacak aktif işgücü program ve projeleri hakkında Kurul üyelerine bilgi verildi.

Haber tarihi: 28 / 10 / 2020
Haber Okunma: 327
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: HDP'nin Kazandığı Iğdır Belediyesine Ak Partili Ferdi Turan Atandı
Sonraki: Kadın Müdürlüğü’nü Kapatan Kayyım Taşınmazları Tahsis Ediyor
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
Köşe Yazıları
Facebook
Twitter
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Fotoğraf Galerisi
Iğdır Resmi Siteler
Gazeteler
İstatistikler
Toplam: 1760223
Aktif: 13
Bugün: 740
Dün: 1574

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Iğdır Doğuş Gazetesi